İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

24 Kasım Öğretmenler Günü

  • 24.11.2021
  • ceyhantb
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR , 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Günün anlam ve önemi için konuşmasına başlayan Aydar: “Her çocuk doğası gereği merak ederek öğrenerek gelişir ve büyür. Çocukların ailesinden uzak bulundukları zaman dilimlerinde onların en büyük yardımcısı öğretmenlerimizdir. Toplum içerisinde aidiyet duygusunu kazandıran ve kendini içinde yaşadığı toplumun ve mensup olduğu milletinin bir parçası olarak görmesinde imzası olan öğretmenler, verdikleri eğitim ile aynı yetiştirmekte oldukları bireylerde vatan ve millet sevgisi, fazilet, fedakârlık, düzen, disiplin ve özgüven duygularının gelişmesine de katkı sağlayarak onlara başarıya giden yolu da göstermiş olurlar.
Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’te, ’Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir ve öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır’ sözleriyle bu kutsal mesleğin temsilcilerine verdiği değer ve önemi açıkça ortaya koymuştur. Tüm bu duygu ve düşüncelerle; çocuklarımızın ülkesine, milletine ve insanlığa faydalı bireyler olmaları yolunda fedakârca çabalayan değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyor, emekliye ayrılmış öğretmenlerimize sağlık ve huzur dolu bir ömür diliyoruz.”
-Mustafa AYDAR
-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
  • 24 Kasım Öğretmenler Günü

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi