İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

  • 08.03.2023
  • ceyhantb
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan AYDAR mesajında, “Toplumun temeli aile, ailenin temel direği de gelecek nesillerimizin mimarı kadınlar olduğunu söyledi.
Toplumsal yaşamın her kademesinde, her zaman önemli roller üstlenen kadınların üstün fedakârlık duygusu içinde yaptıkları çalışmalarla, ülkenin her açıdan kalkınmasında büyük bir pay sahibi olduğunu ifade eden AYDAR şunları kaydetti:
‘’Bir toplumun gelişme düzeyinin en önemli göstergelerinden biri, kadınların sahip olduğu özgürlük, toplumda taşıdığı saygınlık, üretim ve yönetimdeki yeridir. Özgüvenleri yüksek, cesur, eğitimli kadınlarımızın, ekonomiden siyasete, ticaretten sosyal hayata her alanda sayılarının artması, ülkemizi daha ileri seviyeye taşıyacaktır. Üreten kadın ve emek veren kadın güçlü toplum demektir. Bugün her ülkenin kalkınması insan sermayesine dayanıyor. Türkiye'nin zenginleşme yolculuğunda kadınlarımıza ihtiyacımız olduğu açıktır. Ülke olarak daha hızlı gelişip kalkınmak adına kadınlarımızın iş dünyasına vereceği katkıya ihtiyacımız var.
Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sağlıklı, huzurlu ve mutlu yarınlar diliyorum.”
-Mustafa AYDAR
-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
  • 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi