İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

Ramazan Bayramı

  • 21.04.2023
  • ceyhantb
CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI MUSTAFA AYDAR’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar Ramazan Bayramı dolasıyla bir mesaj yayınladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Aydar: “ Bayramların kardeşlik, sevgi, saygı ve paylaşma gibi ulvi duyguların ön plana çıktığı özel günler olduğuna işaret etti. Aydar, mesajında şu ifadelere yer verdi: “ Sevinç ve mutluluğun paylaşıldığı toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin hatırlandığı güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içerisindeyiz. Sevgi, saygı ve hoşgörünün nesilden nesile aktarılmasında en büyük rolü üstlenir bayramlar. Bizi birbirimize bağlayan yardımlaşma ruhudur. Ramazan bayramları da buna en güzel işaret veren özel günlerimizdir. Ülkemiz de birlik ve beraberlik içerisinde ilerleyerek, milletimiz için bayram tadında bir geleceğe hep birlikte inşa edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve bütün alemin Ramazan Bayramını kutlar; birlik ve beraberlik içerisinde barış ve sevgi dolu nice bayramlara ulaşmayı dilerim.

-Mustafa AYDAR
CEYHAN TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI 
  • Ramazan Bayramı

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi