İletişim Hattı +90(322) 613 3019
HABERLER

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 109.YILI

  • 18.03.2024
  • ceyhantb
Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa AYDAR 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Bu yıl, şanlı ecdadımızın bizlere miras bıraktığı bu kutsal topraklarda, dillere destan Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yılını kutluyoruz. Bu zafer ile sadece bir milletin anlık kaderi değil, aynı zamanda koca bir milletin gelecek nesillerinin de kaderi belirlenmiştir. Bu vatanın dört bir köşesinden gelip, Çanakkale destanını yazanların bir tek ortak noktası vardır; o da bu toprakların kalıcı sahibi olmak, ata yadigârı bu mübarek toprakları düşman askerine çiğnetmemek, kalplere seslenen, gökleri inleten ezan seslerini susturmamak ve bu kutsal toprakları ilelebet vatan olarak sahiplenmektir.
Çanakkale Zaferimizin 109’uncuYıldönümü’nde, bu vatanı tertemiz kanlarıyla bizlere emanet eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet, şükran, minnet ve saygıyla yâd ediyorum. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.
-Mustafa AYDAR
-Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı
  • 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ 109.YILI

Ceyhan Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi